development

Розробка сайтів

GoodWebStudio створює ефективні сайти для будь-яких сфер бізнесу. Ми реалізуємо успішні проекти завдяки комплексному підходу  і роботі в тісному тандемі з клієнтом.

Наш досвід показує, що тільки так можна найбільш точно перенести цінності бізнесу, товару або послуги веб-ресурс і створити конкурентоспроможний сайт, залучає потенційних клієнтів і приносить прибуток.

Якщо у вас є кілька вільних хвилин, заповніть бриф на розробку сайту.
Так ми найбільш швидко і ефективно зможемо з’ясувати ваші потреби,
розрахувати вартість послуг і запропонувати найбільш оптимальний варіант співпраці.

Заповнити бриф

Або залиште заявку,
і ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Сайт від GoodWebStudio:

ЕФЕКТИВНИЙ

підкреслює переваги бізнесу і демонструє цінність товару/послуги для ключового клієнта

ПРИВАБЛИВИЙ

має стильний, сучасний дизайн, гармонійні графічні рішення, грамотний текстовий контент

РАЦІОНАЛЬНИЙ

зручний в роботі і зрозумілий для пересічного користувача (має гарне юзабіліті)

АДАПТИВНИЙ

коректно відображається у всіх браузерах і на всіх стаціонарних і мобільних пристроях

ШВИДКИЙ

швидко завантажується за рахунок системної оптимізації контенту і професійної верстки

КОМФОРТНИЙ

оснащений зручною системою управління контентом (CMS) і базовою системою безпеки

Що потрібно знати клієнтові

designСТРУКТУРА І ДИЗАЙН

Структура сайту завжди розробляється індивідуально: виходячи з потреб клієнта, призначення і функцій ресурсу.

Якщо функціями ресурсу є представницька та іміджева, доцільніше розробляти бізнес-сайт (корпоративний сайт). З функцією збору клієнтської бази, а також продажу товарів найкраще справляється landing page (посадкова сторінка, сторінка захвату).

Індивідуальний дизайн, неповторність і візуальна привабливість створюють добру половину успіху веб-ресурсу. Тому навіть в самих простих проектах ми приділяємо дизайну особливу увагу.

Ми лояльно ставимося до вимог і естетичні побажання клієнта і завжди намагаємося відшукати золоту середину між побажаннями замовника та останніми вимогами і тенденціями в дизайні. Дизайнери студії вміло поєднують візуальну складову із зручною навігацією, грамотно розставляють акценти на цінностях бізнесу, корисності товару або послуги для ключового клієнта.


contentКОНТЕНТ

Якісний контент — найважливіша складова ефективного сайту. З допомогою унікальних текстів, графіки та фото ви не тільки привернете більше потенційних клієнтів. Сайт з унікальним наповненням швидше, простіше і дешевше просувати в пошукових системах: адже зараз пошукові системи працюють за принципом «сайти для людей», піднімаючи верхні позиції найбільш корисні для користувачів інтернету ресурси.

Ми працюємо:

  • з готовим контентом, наданим клієнтом;
  • створюємо унікальні тексти, що продають і графіку виходячи з маркетингової стратегії клієнта і цілей сайту.

content

РОЗМІЩЕННЯ САЙТУ

Студія гарантує безперебійну роботу вашого сайта при умові розміщення його на серверах компанії Hosting Ukraine, з якою ми працюємо з 2009 року.

Серед численних переваг даного хостингу:

  • власний датацентр;
  • наявність цілодобової підтримки;
  • онлайн міграція сайту між країнами: Україна, Німеччина, Франція, США. Перенести сайт на сервер в іншу країну ви можете одним натисканням кнопки на панелі управління;
  • розподіл навантаження на сервери завдяки хмарним технологіям для збільшення швидкості роботи сайтів;
  • захист від злому і спаму;
  • наявність резервного сервера, який може в будь-який момент замінити будь-який з серверів віртуального хостингу;
  • накопичувальна система знижок.

У будь-якому з тарифних планів хостингу є 5-ти денний безкоштовний тестовий період. Якщо ви хочете перевірити роботу хостингу перед покупкою пакету послуг, ви можете замовити зацікавивший вас пакет і протестувати його роботу.

Замовити і тестувати хостинг

За бажанням клієнта ми розміщуємо сайти і на інших хостингах, однак при цьому ми не можемо дати 100% гарантію якості послуг сторонніх хостерів.


managementУПРАВЛІННЯ САЙТОМ

Управління вашим сайтом ви зможете здійснювати з допомогою системи управління контентом (CMS). Вона дозволяє самостійно вносити зміни, редагувати, наповнювати ресурс інформацією. Ми працюємо з такими CMS WordPress, Joomla, MooDX, Drupal. Вибір CMS залежить від складності структури ресурсу і щоденного обсягу обробки інформації.

За вашим бажанням, після здачі сайту в експлуатацію ми можемо укласти договір на обслуговування, згідно якого всі зазначені роботи буде виконувати контент-менеджер студії з наданої вами інформації, або створювати додатковий контент у разі необхідності.


termsВАРТІСТЬ ТА ТЕРМІНИ

GoodWebStudio позиціонує себе як студія з лояльною ціновою політикою. Вартість сайту залежить від бізнес-цілей замовника, обсягів інформації, складності вимог щодо дизайну, структури та функціоналу, терміновості роботи.

GoodWebStudio працює на умовах передоплати, яка становить 50% узгодженої та затвердженої вартості сайту. Решту 50% ви оплачуєте по закінченню роботи.


guarantyГАРАНТІЇ

GoodWebStudio надає гарантії на всі проведені роботи. Всі помилки, допущені з боку студії, виправляються безоплатно і в найкоротші терміни. Резервна копія вашого сайту (початковий варіант, за станом на момент передачі сайту клієнту) обов’язково зберігається протягом 1 року.

Якщо у вас є кілька вільних хвилин, заповніть бриф на розробку сайту.
Так ми найбільш швидко і ефективно зможемо з’ясувати ваші потреби,
розрахувати вартість послуг і запропонувати найбільш оптимальний варіант співпраці.

Заповнити бриф

Або залиште заявку,
і ми зв’яжемося з вами найближчим часом