development

Просування сайтів

Просування, або розкрутка сайту — це рушійна сила, яка забезпечує розвиток вашого бізнесу в інтернеті.

Якщо сам сайт — це тактичний продукт, то просування його в пошукових системах — стратегічний. Адже саме реклама в інтернеті сприяє швидкому залученню клієнтів і збільшення продажів.

Грамотне просування сайту коштує недешево, проте ми пропонуємо оптимальні рішення у сфері контекстної реклами, SEO, SMO виходячи з бюджету замовника.

Види робіт по просуванню:

  • Розміщення контекстної реклами в Гуглі. Найшвидший спосіб залучення цільових клієнтів. Основні переваги контекстної реклами як інструменту просування:

– можливість швидкого старту рекламної кампанії і отримання перших результатів вже на наступний день;
– можливість розширеного налаштування рекламних оголошень, регіонального спрямування і часу показу реклами;
– фіксований рекламний бюджет.

  • SEO, або виведення сайту в топ 10 пошукових систем. Найбільш ефективний, «еволюційний» (але і найтриваліший) спосіб збільшення відвідуваності ресурсу цільовими клієнтами. В процесі просування сайт не тільки виводиться в топові позиції. Оптимізатори проводять цілий комплекс заходів, спрямованих на поліпшення роботи Вашого сайту на коректність розпізнавання сторінок пошуковими роботами.
  • ЅМО, або реклама в соціальних мережах. Найкращий спосіб залучення клієнтів для бізнесів, чиї цільові клієнти є активними користувачами соціальних мереж.

Вартість послуг

Вартість просування сайту — величина дуже індивідуальна. Вона залежить від способу просування, сфери діяльності клієнта, регіональних характеристик (працює він по місту, області або всій країні), бажаних ключових слів і рівня їх конкуренції. Але в кінцевому підсумку вона обмежується рекламним бюджетом замовника.

Зв’яжіться з нами і фахівець з просування підбере оптимальний варіант реклами для вашого ресурсу.