development

Обслуговування сайтів

Окремий напрямок роботи GoodWebStudio, який забезпечує ефективну і безпечну роботу вашого сайту в мережі — технічне обслуговування і підтримка.

Професійне обслуговування — це комплекс робіт по оновленню інформації на сайті та забезпечення працездатності веб-ресурсу в режимі 24/7.

Більшість клієнтів замовляють сайти з наявністю CMS, або адміністративної панелі, за допомогою якої здійснюється управління контентом сайту. Однак на практиці керівники бізнесу часто стикаються з дефіцитом часу або відсутністю співробітників, які займалися б оновленням інформації на сайті. Довіривши цю роботу контент-менеджерам GoodWebStudio, ви гарантовано отримуєте оперативне і візуально приваблива розміщення текстів, таблиць, фото та іншої інформації на вашому веб-сайті.

Крім роботи з контентом існує ще дуже специфічний перелік робіт, які бажано проводити регулярно, щоб уникнути неприємних несподіванок з вашим ресурсом. Це контроль працездатності сайту і швидке відновлення в разі хакерських, вірусних, DDoS атак, оновлення CMS і плагінів, виправлення помилок валідації, резервне копіювання і т. п.

При укладанні договору на обслуговування ви отримуєте ці та інші послуги (в залежності від обраного пакета) в режимі 24/7. Ми обслуговуємо як свої сайти та ресурси, створені іншими фахівцями.