Кредо та історія

Кредо та історія

Вітаємо у світі GoodWeb! Хто ми такі, з чим нас їдять та чим ми можемо бути корисними – у цьому коротенькому огляді.

 

Історія студії почалася у далекому 2010-му. Так, це був старий добрий фріланс, зі всією його стихійністю та непередбачуваністю, шаленими зльотами та падіннями, «синцями та подряпинами» (куди ж без них), напрацюванням досвіду, портфоліо та репутації.

 

Поява перших серйозних замовників дала зрозуміти – з фрілансу ми виросли. Час формувати команду та виходити у реальний світ.

 

З 2015 року студія офіційно зареєстрована у Львові. Нам довіряють, нас рекомендують, а ми розвиваємось і задоволюємо потреби українських та закордонний підприємців у доступних та якісних веб-ресурсах. В нашому портфоліо понад 200 робіт, серед яких бізнес-сайти, сайти-візитки, landing pages.

 

Студія працює з віртуальним офісом, а це означає, що Ви платите тільки за фактичний час роботи спеціалістів над веб-ресурсом.

 

Слоган студії — «Добрі сайти для добрих людей».

 

І це не просто слова. Ми прагнемо стати одними з лідерів по створенню веб-продуктів для малого бізнесу в Україні, а тому у кожному проекті сумлінно працюємо на результат і репутацію.

 

Запорукою успіху є наша команда, у якій прекрасно все. Її незламний кістяк – це Люди GoodWeb: дизайнери, верстальники, програмісти, служба підтримки. Надихатися та надихати допомагають партнери – Студія маркетингу та дизайну MUST, справжні герої маркетингових війн, а також працовиті бджілки-піарщиці та копірайтери зі Студії креативу «BeePR».

 

Будемо раді бачити вас у колі замовників. І нехай веб завжди буде добрим!